Pnömatik ürünlere ömür biçmek çok doğru değildir. Kullanım yeri ve şartlarına göre değişkenlik gösterirler. Bazı kullanım şartları yerine getirilirse ürünün ömrü daha da uzamaktadır.
•Valflere gelen basınçlı havanın kuru ve temiz olmalıdır.
•Sistemde mutlaka şartlandırıcı olmalı filtrasyon ve yağlama işlevini tam ve eksiksiz uygulamalıdır.
•Sistemin (Makinadaki Hava Tesisatı) içinde herhangi bir yabancı madde olmamalı ve valfin iç mekanik sistemine girmeme

“SYSTEMATIC “ LİDER PNÖMATİK SİSTM.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ait olan tescilli markasıdır. İmal ettiğimiz valfleri bu marka ile pazara sunmaktayız ve %100 TÜRK’ dür.

Pres Emniyet Valflerimiz Makine, LVD, ve EMC direktiflerine uygun olduğu yapılan testler neticesinde kanıtlanmış olup CE belgelendirmesi yapılmıştır.

Ürettiğimiz Pres Emniyet Valfleri, Popet Valfler, Vakum Popet Valfler ve Solenoid Valflerin tamamında bu uygulama yapılmaktadır.

Bu hiç önemli değil. Valflerimizin üzerindeki barkodu okutarak seri numarasına ulaşabilmekteyiz. Valfin ne zaman üretildiğinden, kime satıldığına kadar bütün datalara buradan ulaşabiliyoruz. Garanti sürelerini buradan takip edebildiğimizden belge ibrazına gerek duymadan işlem yapabiliyoruz.

Kesinlikle hayır. Ürettiğimiz Pres Emniyet Valfleri, Popet Valfler, Vakum PopetValfler, ve Solenoid Valfler Eğitimli ve yetkili personeller hariç kimse tarafından sökülmemeli veya tamir edilmeye çalışılmamalıdır. Zira sizlerin müdahale edebileceği parçalar içinde bulunmamaktadır.

Öncelikle arızalanan bobinin Voltajı ve Wattı çok önemlidir. Bizim ile irtibata geçip bu değerleri bildirirseniz en kısa sürede bobin size ulaşacaktır.

Şirketimiz AMISCO (İtalyan) marka elektriksel aksam kullanmaktadır. Aynı Voltaj ve Watta AMISCO marka bobin bulabilirseniz kullanabilirsiniz. Başka marka bobin veya elektriksel aksam kullanılırsa valflerimiz garanti dışı kalır.

Popet Valflerin ve Pres Emniyet Valflerinin kullanım kılavuzu www.systematic.com.tr adresinde mevcuttur.

Popet Valflerin ve Pres Emniyet Valflerinin Garanti Şartları www.systematic.com.tr adresinde mevcuttur.